Apartmány

Apartmán 2B se nachází ve 2 n.p., je situován do ulice Husova.

V apartmánu se nachází moderní plně vybavená kuchyně s troubou, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, kávovarem a lednicí. Samozřejmostí je nádobí pro 2 osoby, hrnce, nádoba na čaj, lis na česnek, ostré nože a další základní vybavení potřebné k vaření. V obývací části je pohodlné dvoulůžko a malý gaučík.

Apartmán 1B se nachází v prvním patře historické budovy a je situován do ulice Husova. V apartmánu se nachází oddělná ložnice s manželksou postelí, v obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro 2 osoby, TV s kabelovými programy hifi soustava herní konzole pro děti. Kuchně nabízí vše potřebné k vaření, je zde myčka nádobí a kávovar s kapslemi zdarma..

Apartmán 2A se nachází ve 2 n.p. , je situovaný směrem na ulici 5. Května.

Ve velkém obývacím pokoji o rozloze 35m2 se nachází pohodlná rozkládací pohovka, kabelová televize s plochou obrazovkou, Playstation PS3 s několika hrami a filmy pro děti a útulným koutkem vhodným k relaxaci, ze kterého můžete pozorovat ruch ulice.

Rodinný apartmán s infra saunou 1A se nachází v 1 n.p. , je situovaný směrem na ulici 5. Května.

Ve velkém obývacím pokoji se nachází rozkládací pohovka, je zde umístěna velká manželksá postel typu King size.  Nově můžete využít infra saunu umístěnou taktéž v obývacím pokoji. Je zde kabelová televize s mnoha programy, mini hifi systém a herní konzole Xbox one...

Nově zrekonstruovaný pokoj 3B nabízí pohodlné ubytování pro 2 osoby.
Nachází se zde velká manželská postel, jídelní stůl, židle a TV s mnoha programy....
 
 
Golden Key apartments v Liberci hodnocení