Ubytování

Příjezd

14:00 – 18:00

  • Jelikož není v domě recepce, jsme moc rádi, když nám o svém čase příjezdu dáte vědět alespoň půl hodiny předem, abychom na vás počkali s klíči a vše vám ukázali.

  • V případě, že se zpozdíte nebo byste raději uvítali přijet kdykoliv během dne a nevadí vám si vyzvednout klíče bez naší přítomnosti, i takovou možnost naše apartmány nabízejí. Jsme k tomuto přizpůsobeni, protože víme, že není vždy jednoduché přesně odhadnout čas příjezdu. Veškeré informace vám po předchozí domluvě zašleme. Klíče se vyzvedávají v místě apartmánů.

Odjezd

8:00 – 10:00

  • U vchodových dveří domu se nachází schránka s nápisem Golden Key apartments, kam při odjezdu jednoduše vhodíte klíče od zamčeného apartmánu a případně parkovací kartu k parkovacímu místu, pokud ji od nás obdržíte.

Parkování

  • Pokud máte zájem o parkování, parkovací místa je nutné rezervovat předem. Počet míst je omezen. Parkovací místa se nacházejí přímo za domem nebo na modré rezidentní zóně v přilehlé ulici. Před vaším příjezdem vždy zasíláme přesné informace. Parkování je pro vás zdarma.

Informace

Zákaz kouření

Ve všech pokojích i společných prostorech domu platí zákaz kouření.

Zákaz domácích mazlíčků

Zvířátka máme rádi, ale úklid po nich je náročný, proto prosím respektujte tento zákaz a domácí mazlíčky nechejte doma. Děkujeme

Parkování možné

Parkování je u nás možné zdarma, rezervace je nutná kvůli omezené kapacitě míst

Děti jsou u nás vítány

Na požádání připravíme dětský koutek, postýlku s vybavením, nočník, či jídelní židličku – zdarma

Lenka & Jan Pečený, Golden Key Apartments

 
Golden Key apartments v Liberci hodnocení