Ubytování

Příjezd

14:00 – 23:00

  • Pokoje pro vás připravujeme s maximální péčí, prosíme tedy o příjezd nejdříve ve 14 hodin. Samozřejmě, potřebujete-li se ubytovat dříve a okolnosti to dovolují, pak se po předchozí domluvě pokusíme pokoj připravit přednostně.
  • Jelikož nemáme recepci, před příjezdem vám pošleme detailní informace k vyzvednutí klíčů. Vše je v domě, nemusíte tedy nikam jinam pro klíče jezdit. Pokud byste ale potřebovali s čímkoliv poradit, jsme na telefonu.

Odjezd

8:00 – 10:00

  • U vchodových dveří domu se nachází schránka s nápisem Golden Key apartments, kam při odjezdu jednoduše vhodíte klíče od zamčeného apartmánu a případně parkovací kartu k parkovacímu místu, pokud ji od nás obdržíte.

Parkování

  • Pokud máte zájem o parkování, parkovací místa je nutné rezervovat předem. Počet míst je omezen. Parkovací místa se nacházejí v blízkosti domu. Před vaším příjezdem vždy zasíláme přesné informace. Parkování je za poplaek 100 Kč na den. 

Informace

Zákaz kouření

Ve všech pokojích i společných prostorech domu platí zákaz kouření.

Zákaz domácích mazlíčků

Zvířátka máme rádi, ale úklid po nich je náročný, proto prosím respektujte tento zákaz a domácí mazlíčky nechejte doma. Děkujeme

Parkování možné

Parkování je u nás možné za poplatek 100Kč na den, rezervace je nutná kvůli omezené kapacitě míst

Děti jsou u nás vítány

Na požádání připravíme dětský koutek, postýlku s vybavením, nočník, či jídelní židličku – zdarma

Lenka & Jan Pečený, Golden Key Apartments

 
Golden Key apartments v Liberci hodnocení